top of page

  Мийники вікон Hobot

  Будемо чесними, мити вікна – складно, крім того, мити вікна на верхніх поверхах небезпечно для життя. Навіть у прейскуранті клінінгових компаній миття вікон значиться окремим пунктом. Пропонуємо заощадити сімейний бюджет, гроші, які ви віддаєте мийникам вікон, витратити на сучасний робот пилосос із лінійки Хобот. Він не тільки економить час і гроші, а й береже ваше життя, позбавляючи екстремальних робіт на висоті.

  Мийник вікон Hobot з рядом переваг 

  Обладнання тайванської фірми відрізняється найвищою якістю та використанням унікальних запатентованих технологій.

  • Унікальна конструкція роботів розроблена таким чином, щоб вимивати вікна в кутах, чого не можуть мийники вікон інших марок. Чи це квадратна або більш звична кругла модель, куточки вікна будуть начищені до блиску.

  • Пилосос для вікон Hobot здатний мити не лише вікна, а й інші поверхні. Керамічну плитку зі швами до 2 сантиметрів, дерево, мозаїчне скло.

  • Варіативність вологого збирання. Мийники відрізняються способом подачі води, у деяких моделях передбачений спеціальний бак для води та робот самостійно розпорошує воду. У ранніх моделях миючий засіб необхідно нанести самостійно, на насадки з мікрофібри.

  • Щільна фіксація вакуумним мотором. Паралельно з поверхні скла всмоктується весь пил та інші забруднення.

  • Система навігації Ai-Technology дозволяє роботу орієнтуватися на поверхні, прокласти маршрут так, щоб вимити вікно в найкоротші терміни.

  • Кожна модель має додаткові страхові кошти. Потужний страхувальний трос слід прив'язувати до робота, коли той працює на висоті. Також у корпус вбудований акумулятор на випадок вимкнення електроенергії, робот продовжить роботу протягом ще 20 хвилин.

  • Зручне управління призначене для кожного мийника. Це можуть бути кнопки на корпусі, керування через пульт (передбачений у комплектації) або за допомогою мобільного додатка. У програмі ви можете задавати налаштування користувача і відстежувати процес в реальному часі, на екрані свого смартфона.

  Купити робот мийник вікон Hobot сучасного покоління

  Розумні компактні мийники вікон компанії Хобот чудово справляються з поставленими завданнями. Перевірити результат не складно, на прозорому вікні ідеально видно забруднення та ділянки, де вікно чисте, а де ще не помите. Результативність мийників доведена у багатьох відеооглядах та позитивних відгуках користувачів. Мийники від тайванського виробника оснащені сучасними датчиками сканування поверхні, мають кілька вбудованих режимів роботи, справляються з дуже занедбаними випадками. Завдяки унікальній будові вимивають шибки навіть у кутах.

  Мийник вікон Hobot добре орієнтується у просторі

  Вакуумний мотор забезпечує надійне скріплення з поверхнею, притискна сила дорівнює семи кілограмам. Система навігації розпізнає край та початок скла. Він чудово миє безкаркасні скляні перегородки, наприклад, у ванній. Вичищаючи скло від нальоту навіть із самого краю.

  Робот для вікон Hobot не тільки для вікон

  Цей компактний пилосос може відмивати не тільки скляні поверхні, а також чистити внутрішні стінки та меблі в приміщенні. Дзеркала у шафі купе, кухонні фасади, кахель у ванній або кухні, мармурові поверхні. Вбудовані датчики допомагають роботу розрізняти рельєф та фактуру поверхні, регулюючи силу всмоктування вакуумного мотора. Завдяки цьому ви можете його запустити і на чистку шпалер, що миються, він делікатно і ретельно почистить будь-яке покриття.

  Робот для миття вікон Hobot забереться у важкодоступні куточки

  Роботи цієї марки помиють вікна під ґратами, висота моделей варіюється від 8,5 до 10 см. Якщо на вікнах встановлені грати, найчастіше захисні системи монтують на висоті 11 сантиметрів від вікна, вам не доведеться їх знімати. Вимиє важкодоступні ділянки, наприклад, чи під ванною, куди важко дістати рукою.

  Підбираємо вікномийник Hobot під індивідуальні потреби

  Кожний користувач має свої запити, тип миючої поверхні може значно відрізнятися. Перед вибором відповідної моделі обов'язково визначтеся, що він митиме, якого розміру у вас вікна, від цього залежить розмір моделі. Дамо вам прості рекомендації, на що звернути увагу при підборі мийника для вікон. Вони відрізняються:

  • Потужність фіксації. Про це розповість характеристика вакуумного двигуна.

  • Швидкість роботи. За скільки часу робот пилосос для вікон Hobot миє 1 метр квадратний.

  • Ціною. Різниться залежно від показників.

  • Методом управління. Не всі моделі можуть працювати від мобільної програми Hobot.

  Універсальним варіантом буде потужніша модель, яка може одночасно відмінно мити як вікна, так і поверхні всередині будинку/квартири. Менш потужні моделі призначені тільки для миття вікон або інших ідеально гладких поверхонь. Від потужності мотора так само залежатиме швидкість пересування. В роботах марки Хобот швидкість пересування варіюється від 2,2 до 4 хвилин на очищення одного квадратного метра.

  Слід зазначити, що ми офіційні дистриб'ютори компанії Хобот на ринку України. Наші менеджери дадуть розгорнуту консультацію з будь-якого питання щодо характеристик техніки. Допоможуть порівняти кілька моделей і підібрати відповідний робот для завдань, які ви поставите.

  Оригінальний пилосос для миття вікон Hobot у нашому офіційному магазині

  Реалізуємо техніку тайванської марки Хобот з 2015 року, ми маємо ексклюзивне право на продаж роботів мийників. Працюємо безпосередньо з виробником, тому ви не переплачуватимете за доставку, вартість на нашому сайті не відрізняється від ціни на сайті Хобот. Повна комплектація до кожної моделі, змінні миючі насадки, додатковий подовжувач та страхувальний трос. Комплектації вистачить на кілька років впевненої роботи без потреби докуповувати додаткові запчастини. До кожної моделі передбачено офіційне гарантійне обслуговування на 24 місяці з моменту покупки.

  bottom of page