top of page

Роботи пилососи Hobot

Оригінальна техніка тайванської Hobot давно завоювала серця у всьому світі, вона задала нову планку для інших виробників розумних миючих роботів пилососів. Це сімейство преміум сегмента не просто через красиву та незвичайну форму, а завдяки ретельно продуманій конструкції та максимально ефективній роботі. Кожна деталь та комплектуючі найвищої якості. Якщо робот на гусеничній системі, це буде марка Caterpillar, під капотом прихований цілий комплекс навігаційних датчиків, у тому числі і система лазерної навігації LIDAR, яка використовується в безпілотних машинах Tesla. Це найвища якість та ретельне прибирання. Роботи чудово вимітають сміття у важкодоступних кутах, здатні відтирати застарілі плями, їх можна програмувати та адаптувати під ваші звички та особливості планування приміщення.

Роботи пилососи Hobot мають ряд особливостей та переваг

 • Виконують сухе та вологе прибирання. Працюють у кількох режимах, на килимових покриттях можна робити тільки сухе прибирання, потужний вакуумний двигун ефективно чистить ворс. На твердих поверхнях можна запустити режим миття.

 • Очищають приміщення з великою площею. Заряду акумулятора вистачає на 80 квадратних метрів. Як тільки у робота сідає акумулятор, він їде на зарядну станцію і після зарядки повертається до прибирання, якщо не встиг впоратися з обсягом роботи.

 • Комплексна система датчиків, таких як далекомір, компас, гіроскоп, лазер дозволяють роботу чудово орієнтуватися у просторі. Розрізняти брудні та чисті ділянки, запам'ятовувати карту приміщення.

 • Мультиуправління у кожного члена сім'ї. Керуйте роботом у будь-який зручний для вас спосіб: за допомогою кнопок на корпусі, через пульт дистанційного керування (передбачений у наборі), від безкоштовного офіційного мобільного додатка Hobot.

 • Універсальність у збиранні. Очищає килимові покриття, тверду поверхню: кахель, паркет, дошку для підлоги, ламінат, камінь. Завдяки ощадливій витраті води, не залишає брудних потьоків. Поверхня дуже швидко висихає.

Пилосос Hobot для підлоги з функціональним дизайном

Напівкругла у формі латинської літери D – це не просто дизайнерська відмінна фішка роботів Хоботів. Завдяки цій формі робот викидає сміття з кутів, плінтусів та інших важкодоступних місць. З боків корпусу також знаходяться спеціальні подовжені пензлики, які вимітають сміття з кутів. Таким чином, миючий робот пилосос є одним з найкращих прибиральників у світі.

Пилосос Hobot миючий працює від офіційної програми Hobot

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та простий. На кожну дію передбачено графічну іконку. Тішить можливість індивідуальних налаштувань. Пилосос малює карту приміщення після першого вбирання. За цією карткою ви можете виділити окремі області або кімнати, де необхідний особливий режим прибирання. Наприклад, на кухні виконувати прибирання двічі на день, а у всьому будинку раз на тиждень. Виставляйте дні тижня, ведіть графік вбирання.

Через програму можна налаштувати голосове керування роботом. Виберіть, що сподобалося з готових команд. Або створіть свою унікальну систему спілкування з роботом, тут можна відпустити фантазію.

Миючий робот пилосос Hobot ідеальний для будинків, де мешкають домашні тварини

На днищі, попереду пилососа, розташовується потужне вакуумне сопло, яке всмоктує пил, дрібне сміття, волосся та шерсть. Слідом за ним розташовується роликова щітка з ворсом, яка підмітає залишки пилу і направляє її в вакуумне сопло. Таким чином, щітка з ворсу залишається практично чистою і вам не потрібно додатково і болісно очищати щітку від вовни або волосся, все збере вакуум.

Як вибрати Hobot робот пилосос

Сьогодні в сімействі Hobot представлено 5 моделей миючих роботів пилососів. Ви можете вибрати модель для будь-якого бюджету. Найвірніший спосіб орієнтуватися на характеристики, щоб купити робот пилосос Hobot в Україні:

 • Порівняти потужність всмоктування.

 • Площа приміщення для збирання/потужність акумулятора.

 • Більш дорогі моделі оснащені додатковими датчиками навігації.

 • Наявність станції самообслуговування. На станції робот автоматично заправляється водою, "пере і сушить" швабру для миття.

 • Кількість режимів роботи.

 • Можливість роботи від програми.

Можете сміливо ставити запитання нашим менеджерам і вони запропонують вам оптимальну модель, представлять порівняння з іншими моделями й нададуть вибір.

Офіційний сайт пилососів Hobot зі швидкою доставкою та офіційною ціною від виробника

Наш інтернет магазин - дистриб'ютор компанії Hobot з 2015. Надаємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки. Комплектуючі завжди в повному обсязі: декілька додаткових змінних бічних щіточок, мікрофібра для миття, запасні Hepa фільтри та ін. Доставимо пилососи Hobot по Києву та всій території України.

bottom of page