top of page

ДОПОМОГА ТА ПІДТРИМКА

Шановні клієнти, у зв'язку з випадками звернень ошуканих покупців в наш СЦ, закликаємо вас бути пильними і уникати неофіційних продавців, які продають роботи HOBOT без гарантії, посібника користувача та стікерів українською мовою.

Ці продавці вводять в оману, обманюють і не можуть забезпечити гарантійне обслуговування роботів HOBOT , оскільки вони не є офіційними представниками виробника. Також у неофіційних роботах відсутні необхідні попереджувальні стікери, а в деяких моделях застаріла прошивка, яка не призначена для використання на території України.

Звертаємо вашу увагу:   Використання неофіційних роботів може призвести до пошкодження вашого та чужого майна.

Виробник та компанія дистриб'ютор не несуть відповідальності за заподіяну шкоду внаслідок використання неофіційних роботів через відсутність посібника користувача та застережливих стікерів українською мовою. Також СЦ дистриб'ютора не надає гарантійного та після гарантійного сервісу неофіційних роботів.

 

Перед покупкою робота рекомендується перевірити продавця, стікери дистриб'ютора, серійний номер пристрою та гарантійний талон на наявність офіційної гарантії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатись за телефоном  +38 (067) 759-63-08.

Список неофіційних продавців:

Офіційні продавці авторизовані в Україні:

НАПИШІТЬ НАМ:

Чудово! Повідомлення отримано.

Сервісне обслуговування:
тел. (050) 391-61-67

ПЕРЕВІРТЕ SN РОБОТА

ПЕРЕД ПОКУПКОЮ

Чудово! Повідомлення отримано.

* Перевірити по тел. (050) 391-61-67
Якорь 22
bottom of page